Please enable JS

HABERLER

İMUNOL ŞURUP ve OCEAN MULTİ ŞURUP ULUSLARARASI TAT ve KALİTE ENSTİTÜSÜ’NÜN ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜBelçika merkezli Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü'nün (ITQI) her yıl düzenlediği lezzet ve kalite ödüllerine bu yıl İmunol Şurup ve Ocean Multi Şurup damgasını vurdu.

Güçlü formülü ile bağışıklık sistemi destekleyici olmasının yanı sıra, ballı çilekli aromasıyla tüm çocukların beğenisini kazanan İmunol Şurup, Üstün Tat ve Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

Omega 3’lü multivitamin ve mineral desteği sunan, aynı zamanda Uluslararası Balık Yağı Standartları (IFOS)5 yıldızlı kalite onayına sahip Ocean Multi Şurup ise doğal portakal konsantresi ve bal ilaveli tadı ile 2016 yılında Orzaks’ın ödül kazanan ikinci ürünü olmayı başardı.

"ITQI" tarafından bu ödüle layık görülen İmunol Şurup ve Ocean Multi Şurup’un tat ve kalite başarısı Brüksel'de 2 yıldızla taçlandırıldı.

İmunol Şurup ve Ocean Multi Şurup, 2016 yılında üretim koşulları, tadı ve ambalajı açısından 120 kişilik şef ve sömeliye grubunun kör test incelemesinden geçerek, kategorisinde 2 yıldızlı ödülü alan nadir markalardan biri oldu. İmunol ve Ocean Multi başarısının tesadüf olmadığını 2013 yılında da bu ödüle layık görülen IFOS kalite onaylı saf balık yağı Ocean Şurup Portakal ile kazanarak ispatlamıştı.

İmunol Şurup, Ocean Multi Şurup ve Ocean Şurup markaları ile Orzaks olarak üçüncü kez bu ödülü almaktan büyük gurur duyduklarını belirten Orzaks İlaç Kd. Ürün Müdürü Müge Bakla, “İşimizi yaparken en vazgeçilmezimiz kalite. Bu anlayışımız doğrultusunda; gerçek ve üst düzey kalitede gıda takviyesi üretimine önem vererek insanlara sağlık ve lezzeti bir arada sunmayı hedefliyoruz. Orzaks bünyesinde bulunan tüm ürünlerimiz için ‘Sağlığa Hediye’ sloganıyla yola devam ederken; ‘lezzet ve kalite’ parametrelerini asla unutmuyoruz. Orzaks olarak özellikle üretim aşamasında kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. ITQI tarafından markalarımıza verilen bu ödülleri, ürünlerimize göstermiş olduğumuz titizlik ve öneme borçluyuz. Bu ödüller vesilesi ile; tüketicilerimize en doğal ürünleri, en iyi kalite ve lezzette sunduğumuz gerçeğini uluslararası arenada da bir kez daha tescillemiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu topraklarda hayat bulan markalarımızla ülkemize uluslararası alanlarda ödüller kazandırmak bizim için büyük bir onurdur.” diyen Bakla; alınan Üstün Tat ve Kalite Ödülü’yle tat konusundaki başarılarımızın yanı sıra, Orzaks ürünlerinin hiçbir kimyasal ya da koruyucu katkı maddesi içermemesi, tamamen doğal gıda takviyesi üretimi için sürekli Ar-Ge çalışmaları yapılması, IFOS, FDA ve helal gıda sertifikalarına sahip olması da ürünlerimizi ayrıcalıklı kılan diğer başlıca özelliklerimizdir.” diyerek sözlerini tamamladı.