Please enable JS

HAKKIMIZDA

Değerlerimize Bağlılık
Tüm tüketicilerimiz ve iş ortaklarımızla iyi niyetli, adil ve karşılıklı değer üretme prensibine dayalı ilişkiler kurarız. İşimizle ilgili uluslararası etik ve hukuki kuralları gözetiriz. Toplum yararını ve gelecek kuşaklara yansıyacak olan sonuçları dikkate alarak davranırız. Dünyamızın ve ülkemizin doğal ve kültürel kaynaklarını korumayı ve kurduğumuz tüm iletişimlerde çevre bilincinin oluşmasını ve yaygınlaşmasını teşvik etmeyi, kendimize görev biliriz.

 

Şeffaflık
Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışılanlarımız ile kurduğumuz iletişimde her zaman açık olmak en önemli değerlerimizdendir. Söyleyeceğimiz ve söyleyemeyeceğimiz şeyler her zaman nettir. Söylenebilecekleri mutlaka açık iletişim yolu ile söyleriz; söylememizin sakıncalı olduğu durumların da nedenlerini açıklarız. Yaptığımız çalışmalarda hesap verebilirliği ön planda tutarız. Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı ve kamuoyunu her zaman doğru bilgilendiririz.

 

Başarma Arzusu
Tüm Orzaks çalışanları olarak sahip olduğumuz başarma arzusu, şirketi ayakta tutan bir değerdir. Orzaks çalışanları daha iyisini yapma, mükemmeli yakalama, kendisinin veya diğerlerinin performansını geliştirecek zorlayıcı hedeflere ulaşma arzusu ve güdüsü ile doludur. Bu değer, rekabet edebilme gücümüzü arttıran ve şirketimizi hedeflediğimiz noktaya taşıyan en temel yetkinliktir.

 

Mutluluk Odaklılık
İş ortaklarımızın ve ürünlerimizi tercih eden tüketicilerimizin Orzaks ile yaptıkları iş birliğinden en üst düzeyde memnun olmaları bizim için çok önemlidir. Orzaks çalışanları açısından ise mutluluk, insanları bir arada tutan en önemli unsur olarak konumlandırılmıştır.

 

Yaratıcılık
Sektörde fark yaratacak farklı iş yapış şekillerimiz, çözüm üretmedeki esnekliğimiz, standart dışı düşünerek rakiplerimize karşı fark yaratacak çözümler geliştirebilmemiz yaratıcılığımızın sonuçlarıdır. Ürünlerimizde, hizmetlerimizde ve süreçlerimizde ezber bozan uygulamalarla kendimizi geliştirdiğimiz kadar, sektöre de artı değer katmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Sürdürülebilir Büyüme
Kurulduğumuz günden bu yana birincil önceliğimiz, Türkiye'nin uluslararası marka değerini yükseltmek olmuştur. Distribütörlük yerine, kendi markalarını yaratarak emin adımlarla yoluna devam eden Orzaks, bugün bir çok ülkeye ihracat yaparak adından söz ettiren firmaların başında gelmektedir. Türkiye’ye, ithalat değil, ihracat yaparak döviz girdisi sağlayan, katma değer yaratan ve kendi markalarını tüm dünya pazarında görmeyi arzulayan vizyon, yarının güçlü Türkiye'sinin temel taşlarını oluşturmaktadır.